Consiliul de Administratie - Biroul Consiliului de Administrație

RECTOR

Poza Rector Vasile Topa
 
 
Prof. univ. dr. ing. Vasile ŢOPA
Str. Memorandumului 28, sala 210
Tel: +40-264-202 202 int. 2202
Secretariat: Tel: +40-264-202 209 int. 2209
E-mail: Vasile.Topa@et.utcluj.ro
 
Program audiențe: miercuri 10 - 12

PRORECTOR
Managementul resurselor şi politici financiare

Poza Prorector Dan Pitica
 
Prof. univ. dr. ing. Dan PITICĂ
Str. Memorandumului 28, sala 110 
Tel: +40-264-202 203 int. 2203
Secretariat: Tel: +40-264-202 215 int. 2215
E-mail: Dan.Pitica@ael.utcluj.ro
 
Program audiențe: luni 12 - 13

PRORECTOR
Didactic

Poza Prorector Gutiu Stefan
 
 
Conf.dr.ing. Iuliu-Ștefăniță GUȚIU
Str. Memorandumului 28, sala 215
Tel: +40-264-202 205 int. 2205
Secretariat: Tel: +40-264-202 290 int. 2290
E-mail: Stefan.Gutiu@infra.utcluj.ro
 
Program audiențe: luni 12 - 13

PRORECTOR
Cercetare ştiinţifică şi infrastructură informatică

Poza Prorector Florin Ioan Oniga
 
 
Conf.dr. ing. Florin-Ioan ONIGA
Str. Memorandumului 28, sala 207
Tel: +40-264-202 395 int. 2395
Secretariat: Tel: +40-264-202 211 int. 2211
E-mail: Florin.Oniga@cs.utcluj.ro
 
Program audiențe: miercuri 12 - 13

PRORECTOR
Management universitar şi relaţia cu mediul socio-economic

 Poza Prorector Daniela Popescu
 
 
Prof. univ. dr. ing. Daniela POPESCU
Str. Memorandumului 28, sala 105
Tel: +40-264-202 218 int. 2218
Secretariat: Tel: +40-264-202 219 int. 2219
E-mail: Daniela.Popescu@muri.utcluj.ro
 
Program audiențe: miercuri 12 - 13

PRORECTOR
Relaţii Internaţionale

Poza Prorector Dan Mandru 
 
 
Prof. univ. dr. ing. Silviu Dan MÂNDRU
Str. Memorandumului 28, sala 103
Tel: +40-264-202 204 int. 2204
Secretariat: Tel: +40-264-202 282 int. 2282
E-mail: Dan.Mandru@mdm.utcluj.ro
 
Program audiențe: joi 12 - 13

PRORECTOR
Centrul Universitar Nord din Baia Mare

Prof. univ. dr.Petrică-Claudiu POP-SITAR
Str. Victor Babes, nr. 62, Baia Mare
Tel: +40-262-218 922
Secretariat: Tel: +40-262-218 922
E-mail: Petrica.Pop@cunbm.utcluj.ro
 
Program audiențe: miercuri 12 - 13

DIRECTOR-GENERAL ADMINISTRATIV

Poza Cornel Muresan 
 
Ec. Cornel MUREŞAN
Str. Memorandumului 28, sala 117 
Tel: +40-264-202 207 int. 2207 
E-mail: Cornel.Muresan@staff.utcluj.ro

REPREZENTANT STUDENȚI

Titus MAGHIAR
E-mail: Titus.MAGHIAR@student.utcluj.ro

INVITAȚI PERMANENTI

DIRECTOR CSUD 

Poza Doina Pisla
 
 
Prof. univ. dr. ing. Doina PÎSLĂ
Str. Constantin Daicoviciu nr. 15
Tel: +40-264-202 359
E-mail: Doina.Pisla@mep.utcluj.ro
 
Program audiențe: luni 12 - 13

DIRECTOR-GENERAL ECONOMIC

Poza Laura Rusu
 
Ec. Laura RUSU
Str. Memorandumului 28, sala 303
Tel: +40-264-402 319 int. 2319
E-mail: Laura.Rusu@staff.utcluj.ro

SECRETAR-ȘEF UNIVERSITATE

Poza Lia Chiorean
 
 
Dr. Ing. Lia CHIOREAN
Str. Memorandumului 28, sala 209 
Tel: +40-264-202 209 int. 2209 
E-mail: Chiorean.Lia@staff.utcluj.ro

PREȘEDINTE SINDICAT

Poza Marian Borzan
 
 
Prof.dr.ing. Marian BORZAN
Bld. Muncii 103 -105, sala A110
Tel: +40-264-401 647 int. 1647
E-mail: Marian.Borzan@tcm.utcluj.ro