Consiliul de Administratie - Secretariat

Secretar Rector

Andreea COMAN

Tel. +40-264-202-280 int. 2280
E-mail: Andreea.Vadean@staff.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Managementul Resurselor și Politici Financiare

 Mihaela MOLDOVAN

Tel: +40-264-202 215 int. 2215
E-mail: Mihaela.Ciobanu@staff.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Didactic 

Ionela NEAG

Tel: +40-264-202 290 int. 2290
E-mail: ionela.neag@biblio.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Management Universitar și Relația cu Mediul Socio-Economic 

Marinela VARTOLOMEI

Tel: +40-264-202 210 int. 2210
E-mail: Marinela.Vartolomei@staff.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Cercetare Ştiinţifică, Infrastructură Informatică şi Comunicaţii

Voichița BĂRĂIAN

Tel: +40-264-202 211 int. 2211
E-mail: Voichita.Baraian@cs.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Relații Internaționale

Ioana FODOREAN

Tel: +40-264-202 282 int. 2282
E-mail: Ioana.Fodorean@staff.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Tehnic, Administrație și Patrimoniu

Codruța RĂDESCU

Tel: +40-264-202 216 int. 2216
E-mail: Codruta.Radescu@staff.utcluj.ro

 

Secretar Prorector Centrul Universitar Nord din Baia Mare

Mariana DOBRA

Tel: +40-262-218 922
E-mail: mariana.dobra@ubm.ro